סדנת ג'אגלינג - "להטוטי החיים" | סדנת קרקס

איך קשורים להטוטי כדורים לחיינו ? לשם מה אנחנו בכלל צריך להתעסק בזה?

 

העיסוק בג'אגלינג (באנגלית- עשייה של כמה דברים בעת ובעונה אחת) משלב פעילות גופנית מרגיעה ומהנה עם פיתוח קואורדינציה, חשיבה יצירתית מודעות עצמית (גוף ונפש) וריכוז. 

 

אנו לא חושבים על עצמנו כלהטוטנים, אך בחיינו אנו עושים לא מעט את הבלתי אפשרי ממש. כל אחד מאיתנו מתנהל בין עשרות מטלות בין היות בעל מקצוע, הורה, אזרח וכדומה. בעבודה אנו מלהטטים בין הבוס ללקוחות, בין השיווק לגביה. וביית בין הבעל לאימו, בין הילד לילדה..

 

כיצד אנו חוים את הלהטוטים הללו? האם אנו חיים במתח שאף כדור לא יפול ? האם חייבים להתאמץ בכדי להגיע להצלחה?

 

 סדנת קרקס חווייתית אשר מאפשרת לנו להגשים חלום ילדות נשכח של כולנו, להשתתף בקרקס.  במהלך הסדנה הקבוצה תתנסה בפעילויות מכמה תחומים מתוך עולם הקרקס כגון מגוון כלי ג'גלינג, שיווי משקל, צחוק ועוד.

 

סדנת הג'אגלינג היא חוויה כיפית, מגבשת והיתולית מעולם אחר אשר מאפשרת לנו לחזור להיות הילדים שהיינו, תוך כדי נגיעה בנושאים שרלוונטיים לנו בחיי היומיום בעבודה ובחיים הפרטיים כמו עבודה בקבוצה, פתרונות יצירתיים והג'גלינג של החיים. הסדנה לא מחייבת שום ניסיון קודם ולא מצריכה שום יכולות גופניות מיוחדות.

 

בהמשך , מפתחים המשתתפים את היכולת שלהם ליצור קשר הרמוני ויציב עם שאר חברי הצוות שלנו דרך סימולציות מעולם הקרקס שדורשות תכנון ועבודת צוות, שם נבחנים הדברים שנלמדו בסדנא בזמן אמת.בסוף הסדנא, ישנו עיבוד מילולי של החוויה תוך שיתוף והקשבה לחוויות שנלמדו במהלכה.

 

מעבר לחוויות מהנות וגיבוש, לוקחים המשתתפים מהסדנא גם כלים מהנים שישרתו אותם בהמשך דרכם האישית והמקצועית.

כמובן שניתן להתאים ולשנות את הסדנא על פי הצורך ולבנות תרגילים ייחודיים לכל מטרה.

 

סדנת קרקס היא פעילות נפלאה לכל גיל. משך: כשעה וחצי נטו

 51

יום כיף לקבוצה מפונקת ? לכו בעקבות הלב - קבלו הצעת מחיר

התוכן  שייך ל>יום גיבוש<

 

 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

top