מי מארגן אותו וכיצד לעשות זאת על הצד הטוב ביותר

 

יום כיף והמטרות שהוא מציב

יום כיף הוא אמצעי להשגת מטרות רבות ומגוונות. כל גוף או ארגון המציב לעצמו מטרה לארגן יום כיף עושה זאת ממניעים פרטיים. יום כיף יכול להיות אמצעי למטרות רבות. מה שחשוב לא פחות, יום כיף זהו אירוע שניתן לארגן לאנשים בכל גיל, החל מילדים בגנון ועד לאנשים המתגוררים באותו בית אבות. יום כיף, מטרתו הראשונית והחשובה ביותר זהו גיבוש. יום כיף נערך פעמים רבות במסגרת צוות כלשהו אח כל חבורת אנשים הנאלצת להעביר זמן ביחד, ומסיבות כלשהן אינה מסתדרת בינה לבין עצמה. או להבדיל, כאשר המצב הוא הפוך, ימי גיבוש יכולים להתקיים גם במצב שבו שוררים בצוות יחסי חברות קרובים ביותר, שהרצון להעביר זמן ביחד הינו כה חזק שמזיק לפעילות הכללית. במקרה זה, יום כיף נערך בשביל לספק לאנשים את הצורך להעביר זמן יחדיו בנועם ובחדווה, בלא קשר לסיבה העיקרית שלשמה הם מתאספים לעיתים כה קרובות.

יום הולדת 50-60-70

 

יום כיף והדרך הנכונה לארגן אותו

יום כיף צריך היות מאורגן כהלכה. זו הסיבה לכך, שכאשר מדובר בארגון יום כיף לחברות או קבוצות גדולות, פעמים רבות שוכרים איש מקצוע המומחה להפקת אירועים על מנת להפיק, תרתי משמע, את יום כיף זה. יום כיף והגורמים שלו משתנים בהתאם לקבוצה שלכבודה הוא נערך. יום כיף לילדים יכלול את האלמנטים שהם אוהבים, החל מבחירת המקום שבו יתקיים יום כיף, ועד לכיבוד שיחולק במקום. יום כיף איכותי חייב להיות מאורגן לפרטי פרטים, וזוהי משימתו של מפיק האירועים של יום כיף. יום כיף איכותי צריך להיות מאורגן תוך שיתוף האנשים שישתתפו בו, אך כך שהם לא ירגישו שהם ארגנו יום כיף לעצמם, כך שיישארו עוד הפתעות בשבילם. למשל סדנאות בישול לקבוצות הן דרך נפלאה שכזו

 

יתרונות של יום כיף

יום כיף כולל בעצמו אינספור יתרונות. מדובר בדרך לפנק את האנשים המשתתפים במהלך יום כיף על ידי ההנהלה שלהם. יום כיף מאפשר גם לנהל שיחות חולין עם אנשים שאיתם אתם מבלים זמן רב עד מאוד, ואם זאת לא מוצאים את הזמן לנהל שיחה לבבית. יום כיף זהו עידוד מצוין לעבודה טובה של כל צוות, כמו כן זה דרבון לעבודה אפילו טוב יותר. יום כיף איכותי יכול להבטיח שהעובדים שלכם יעריכו אתכם עד מאוד וישקיעו בעבודתם אפילו יותר מהרגיל.

 

> חזרה לאינדקס - מאמרי רווחה

 

 

 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

top