הזמנה לשקט - סדנת טיול

סיור-סדנא מונחה בשמורת אלוני יצחק 

אתם מוזמנים לצאת איתנו אל יער הפיות הקסום הזה בשמורת אלוני יצחק , ממש בלב הטבע הפראי הקסום שמסביבנו. על גבי מחצלות וכריות בשילוב עם תה צמחים ואוויר כפרי ויופי מרגש תוכלו לחוות את עצמכם וחבריכם מחדש. 

 

ניפגש לכשעתיים של פעילות בטבע החי של השמורה. טבע היא הזדמנות להתבונן קצת בשקט בעצמנו. מחוץ ללו"ז הצפוך וצפצופי הטכנולוגיה. באמצעות הנחיה שתכלול טיול וכן פעילות קבוצתית על גבי מחצלות נוכל לקחת הפוגת בריאות אמיתית.

 

לחץ ומתח הם האויב העיקרי של החברה המערבית במאה הנוכחית. המתח הוא אחד הגורמים העיקריים להיווצרותם של מחלות והוא פוגע באיכות ובתוחלת החיים שלנו.
הסדנא מלמדת אותנו באמצעות כלים פשוטים וזמינים להפיג מתחים, להרפות, ולטפח שלווה ורגיעה בחיי היומיום. מתח בא לידי ביטוי בגופנו ברמה הפיזית, הנפשית והמנטלית ובסדנא נלמד להרפות מתחים בכל הרמות הללו; באמצעות תנועה, נשימה נכונה, מדיטציה, מגע, הרפיה ודמיון מודרך. הסדנא מקנה כלים מעשיים הניתן להשתמש בהם במהלך יום העבודה ובבית.
הסדנא היא חוויתית, מהנה ומגבשת, היא משלבת בתוכה תרגול אישי ותהליכים בזוגות.

 

מהלך הסדנא:
פתיח והקדמה: הצגת הנושא, סדר היום, מטרת הסדנא וסבב של המשתתפים – 15 דק'.

חימום: תרגול של תנועה ולימוד של נשימה נכונה. התנועה מאפשרת שיחרור של מתח גופני המצוי בשרירים, בעמוד השידרה ובמפרקים. זוהי תנועה פשוטה ומהנה שאינה דורשת נסיון קודם, ותרגילים רבים ניתן לבצע גם על כיסא מול המחשב. (20- 30 דק')

תרגול בזוגות: תרגול של תנועה, מגע ומשחקים שונים בזוגות שמטרתם לגבש ולהפגיש את אנשי הצוות ממקום קצת שונה, יותר קשוב זה לזה הזוגות מתחלפים לפני כל תרגיל וכך יתאפשר לעבוד עם אנשים שונים. (כשעה).

הרפיה ודמיון מודרך- המשתתפים חווים תהליך של הרפייה ודמיון מודרך לסיום החלק החוויתי.
הפסקת קצרה

מדיטציה וחשיבה חיובית: בחלק זה נתרגל מדיטציה ונשוחח על משמעות המחשבות בחיינו. ננסה להבין כיצד המחשבות שולטות בנו וגורמות למתח ונלמד שקיימת אפשרות אחרת, שאנו נשלוט במחשבות וננתב אותן לכיוון חיובי. באמצעות תירגול של מודעות ניתן לשנות דפוסי מחשבה היוצרים מתח על מנת להביא להבראה נפשית ולשקט פנימי. (כ- 30 דק')

 

מומלץ בחום לעובדים בתנאים אינטנסיביים שזקוקים להזדמנות קצרה אך משמעותית לשקט...

 

קיראו עוד על שמורת אלוני יצחק 

 הזמנה לשקט

יום כיף לקבוצה מפונקת ? לכו בעקבות הלב - קבלו הצעת מחיר 

התוכן  שייך ל>קידום בריאות - יום בריאות<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

top