קידום בריאות האישה / סדנה או סדרת מפגשים לבחירתכן

כנשים אנו מתמודדות עם אתגרים גופניים ורגשיים שונים מגברים...

 

בריאות נשית – רצפת אגן, גיל המעבר, לפני אחרי לידה...

נשים רבות סובלות מבעיות נפוצות ברצפת האגן אך לא מדברות על זה. בעיות אלו ניתנות לטיפול ושיקום על ידי תרגול מתאים ואורח חיים בריא. ניתן להתאים לפי קבוצה. נשים לפני ואחרי לידה, גיל המעבר... 

 

בריאות נשית - ידיעת השינוי

כנשים אנו מתמודדות עם שינויים בלתי פוסקים, מחזוריות חודשית, הריונות, לידות, אמהות, גיל המעבר ועוד. השינויים הללו לא תמיד פשוטים עבורנו, ואנו לעיתים משלמות "מחיר יקר" כשאנו קורסות תחת הנטל.

במפגש נלמד אלו "מתנות" אנו מקבלות ממעגלי החיים השונים, נכיר את השינויים ההורמונליים שאנו חוות וכיצד ניתן להתמודד ולהכיל אותם ולמור על אורח חיים בריא. נלמד כיצד אנו יכולות להפחית סימפטומים קדם ווסתיים, כיצד לעבור "גיל המעבר" בצורה קלה יותר ולהפחית את התסמינים הנפוצים.

 

בריאות רצפת האגן

נשים וגברים רבים סובלים מבעיות נפוצות ברצפת האגן אך לא מדברים על זה (בעיות כגון: דליפות, דחיפות וצניחת איברים). בעיות אלו ניתנות לטיפול ושיקום על ידי תרגול מתאים ואורח חיים בריא.

במפגש נלמד מהי רצפת האגן, כיצד היא מתפקדת, אלו לקויים קיימים בה וכיצד ניתן לחזק ולשקם אותה. נלמד כיצד ניתן למנוע נזקים עתידיים ברצפת האגן באמצעות התנהגות נכונה במאמץ, בספורט, בנשיאת משקלים ובהתרוקנות.

המפגש יכלול הרצאה ותרגול ייחודי לחיזוק שרירי רצפת האגן.

 

תזונה נכונה

תזונה נכונה היא מרכיב הכרחי בשמירה על הבריאות ובמניעת מחלות. . לתזונה נכונה ולמזונות העל "סופר פוד" יש השפעה מכרעת על הבריאות גופנית ועל מצב הרוח שלנו. אך תחום התזונה הוא כזה שבו שפע המידע מקשה עלינו לעתים לברור בין עובדה למיתוס, בין טרנד לתועלת מוכחת

במפגש נלמד כיצד לבנות תפריט בריא, מה באמת בריא ומה הוא רק "מיתוס" , נלמד מהו "סופר פוד" - מה מומלץ לאכול ובאלו מינונים.

 

התמודדות עם מתח ושחיקה

כיום ידוע כי מתח נפשי הוא אחד הגורמים המרכזיים לבעיות בריאותיות, ובכל זאת אנחנו לא יודעים להרפות. לחץ מתמשך על המערכת הגופנית הופך להיות כרוני ויוצר תהליכים מזיקים שעלולים להתפתח למחלות קטלניות.

במפגש נקבל כלים מעשיים המפיגים מתח ברמה הגופנית והנפשית.

נלמד טכניקות של נשימה, תנועה, מגע והרפייה שניתן ליישמם גם בבית ובעבודה.

 

גוף בריא בנפש בריאה

במפגש נבין את הקשר בין גוף לנפש, כיצד הנפש משפיעה על הגוף ולהפך. נלמד כיצד "מחשבה חיובית" יכולה להוביל לתהליכי ריפוי עמוקים בגוף. כיצד ניתן לשנות דפוסים מחשבתיים, תפיסות שגויות והרגלי חיים. נלמד על חשיבות הצחוק ושמחת החיים לעלייה באיכות ובתוחלת החיים שלנו.

חשיבות פעילות גופנית בחיי היומיום

מחקרים מוכיחים שיש קשר ברור בין פעילות גופנית לבין בריאות ושיפור באיכות חיינו בכל גיל !!! פעילות גופנית מעכבת את קצב ההזדקנות, מקטינה את התחלואה ומשפרת את רמת התפקוד הכללי. פעילות גופנית מעוררת בנו תחושה של חיוניות משפרת את מצב הרוח הכללי ומסייעת להפיג תחושות של דיכאון וחרדה. 

יום כיף לקבוצה מפונקת ? לכו בעקבות הלב - קבלו הצעת מחיר

התוכן  שייך ל> יום האשה <

 

 

 

 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

top