אודות "במרכז - תוכן איכות לקבוצות" אז למה דווקא איתנו?

המקום הקסום, התוכן המעולה, הוותק, חיסכון בפערי תיווך - ומרחק של ארבעים דקות מחיפה ותל אביב- הופכים אותנו למקום מושלם למפגשים לקבוצות

 

"במרכז" היא חברה לפיתוח תוכן ואירוח קבוצות השוכנת במושבה הציורית גבעת עדה (ספק משהב"ט).

מאז שנת 2003 אנחנו מפתחים תוכן איכותי לקבוצות, תוכן אותו אנו מוציאים לכל רחבי הארץ ובמקביל מארחים אצלנו קבוצות במקום משלנו, בית סדנאות יפהפה הממוקם במושבה הציורית גבעת עדה (בין קיסריה לזכרון יעקב, קרוב לבנימינה ופרדס חנה)

אנו מקיימים סדנאות בתחומים רבים ומגוונים כשמוטו שלנו הוא "פשוט להתחבר" - להתחבר דרך הגוף בימי קידום בריאות או באמצעות בישול, או דרך צחוק ומשחקי שטח - כל זה ממש לא משנה.

הניסיון הרב שלנו בעבודה עם קבוצות בימי גיבוש עובדים למשל, או ימי כיף לקבוצות, מבטיח לכם יום חוויתי בלתי נשכח. וההמלצות מדברות בעד עצמן.

ניתן כמובן להשתמש גם במרחב שלנו לימי השתלמות עם תוכן משלכם. ראו כאן מקום להשתלמות

 

ראו גם תמונות של המקום והסדנאות - ראו המלצות ומכתבי תודה וכך מגיעים אלינו

 

 

אלו ארבעת היתרונות שלנו שהופכים אותנו לטובים ולמשתלמים ביותר:   

 

פעילויות לפי נושא

הפקת אירועים

 

 מקום לאירועיםהאוכל במרכז שלנו 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ההתמחות שלנו היא פיתוח תוכן מקורי לקבוצות: שפע סדנאות וטיולים בדגש על מפגשים חווייתיים ומעצימים תמיד עם ערך מוסף.

היות ואנו אנו ספקי תוכן וגם בעלי מקום - ואתם מרוויחים את פערי התיווך. אנו נפיק עבורכם ואתם תשלמו עבור הפעילויות והארוחות בלבד.

יום כיף אצלנו או בכל מקום שתבחרו !

גיבוש מקסימאלי במחיר מינימאלי !

 

סעו בעקבות הלב...

 

 

מארגנים פעילות לקבוצה ? די להתרוצצות בין אתרי האטרקציות, המדריכים והמסעדות.  היות ואנו ספקי תוכן וגם בעלי מקום - אתם מרוויחים את פערי התיווך.  גיבוש ונופש מקסימאלי במחיר מינימאלי.אירוח מפנק באווירה כפרית, תכנים איכותיים עם ערך מוסף, ארוחות בוקר וצהריים משובחות, אפשרות למגוון פעילויות וטיוליםוכל זאת בשיחת טלפון אחת בה נתפור לכם את היום בהתאם לצרכיכם.  כל הפעילויות יכולות להגיע גם אליכם.לכם נשאר עכשיו רק לבחור...